Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

PRCH: Odwiedzalność obiektów handl. 18-24 I wyniosła 49% ubiegłorocznej

1
Podziel się:

Odwiedzalność w obiektach handlowych w okresie 18-24 stycznia w dni handlowe wyniosła średnio 49% ubiegłorocznej wartości w analogicznym okresie, podała Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH).

PRCH: Odwiedzalność obiektów handl. 18-24 I wyniosła 49% ubiegłorocznej

"Niezmiennie, najwięcej klientów odwiedzało galerie w sobotę, 23 stycznia, a w porównaniu z danymi z analogicznego okresu ubiegłego roku najlepszym dniem dla handlowców była środa, 20 stycznia - footfall osiągnął wtedy 52%" - czytamy w komunikacie.

Wyniki odwiedzalności różnią się w zależności od wielkości obiektu - w bardzo dużych obiektach powyżej 60 tys. m2 GLA footfall w dni handlowe wyniósł 31-34% rezultatów z 2020 r. Najwięcej wizyt klientów odnotowano w średnich centrach o powierzchni 2-3,99 tys. m2 GLA, gdzie odwiedzalność w dni handlowe wahała się od 53 do 61% w porównaniu do analogicznego tygodnia ubiegłego roku, podano również.

Najwięcej osób zarejestrowano w obiektach położonych w południowej części Polski, gdzie odwiedzalność wahała się od 53 do 61% w dni handlowe. Najniższą odwiedzalność zanotowano w regionie wschodnim. Tam średni footfall nie przekroczył 40%, podsumowano.

budownictwo
nieruchomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
))):(((
3 lata temu
Szkoda, że Money memów nie daje zamieszczać. Na temat. :)))))