Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PwC otwiera oddział w Lublinie, chce zatrudnić 40 pracowników

0
Podziel się:

Warszawa, 08.10.2019 (ISBnews) - Firma doradcza PwC otworzyła swój oddział w Lublinie i rozpoczęła rekrutację. Zamierza zatrudnić 40 pracowników specjalizujących się w rozwijaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań CRM, w tym przede wszystkim Salesforce.

PwC otwiera oddział w Lublinie, chce zatrudnić 40 pracowników

"Celem PwC jest budowanie zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów, dlatego nasze usługi odpowiadają na największe współczesne wyzwania. Jednym z nich jest z pewnością transformacja cyfrowa, w szybkim tempie zmieniająca biznes i całą rzeczywistość. Wspieramy polskie przedsiębiorstwa w procesie cyfryzacji, opracowując zarówno strategie dopasowane do nowej rzeczywistości, jak też implementując konkretne narzędzia i rozwiązania, dbając przy tym o podnoszenie kompetencji cyfrowych naszych pracowników i społeczeństwa. Zespół technologiczny PwC to już ponad 1000 ekspertów" - powiedział członek zarządu PwC IT Services Przemysław Soroka, cytowany w komunikacie.

Firma poszukuje m. in. architektów Salesforce, liderów zespołu developerskiego, programistów, analityków biznesowych i kierowników projektu, podano także.

"Bardzo się cieszymy, że potencjał Lublina dostrzegła tak uznana i rozpoznawalna marka jak PwC, z którą mamy bardzo dobre doświadczenia z dotychczasowej współpracy. Jestem przekonany, że nie tylko zrealizujecie Państwo swoje cele biznesowe i zatrudnicie deklarowanych 40 pracowników, ale że będzie to tylko początek rozwoju PwC w Lublinie, za czym pójdą kolejne procesy i kolejne specjalistyczne stanowiska pracy. Ten projekt dowodzi, że konsekwentnie realizowana Strategia Rozwoju Lublina jest potrzebna i znajduje uznanie także wśród największych firm na świecie" - powiedział prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

W opublikowanym przez PwC na początku września br. opracowaniu "Raport o polskich metropoliach: Lublin" autorzy podkreślili, że miasto ma wszelkie atuty, by konkurować z największymi miastami w Polsce, przypomniano. Do najmocniejszych stron Lublina eksperci PwC zaliczyli m. in. dużą liczbę studentów wybierających kierunki ścisłe i informatykę, bardzo dobry stan środowiska naturalnego, poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców oraz aktywność obywatelską.

PwC jest obecne w Polsce od ponad 27 lat, posiada 8 biur regionalnych: w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, oraz Financial Crime Unit w Gdańsku (zespół niemal 500 ekspertów wspierający klientów z całego świata w przeciwdziałaniu praniu pieniędzy) i dwa Service Delivery Center - w Katowicach i Opolu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)