Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Rada nadzorcza JSW ogłosiła konkurs na wiceprezesa ds. rozwoju

0
Podziel się:

Rada nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko wiceprezesa ds. rozwoju w ramach X kadencji zarządu, podała spółka. Jednocześnie Artur Dyczko został mianowany wiceprezesem ds. technicznych i operacyjnych.

Rada nadzorcza JSW ogłosiła konkurs na wiceprezesa ds. rozwoju

Termin przyjmowania zgłoszeń w postępowaniu kwalifikacyjnym mija 5 lutego o godz. 10:00. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 12 lutego br., podano w ogłoszeniu.

RN podjęła także decyzję o powierzeniu Arturowi Dyczce stanowiska wiceprezesa ds. technicznych i operacyjnych X kadencji.

"Wcześniej rada nadzorcza spółki dokonała zmian w 'Regulaminie Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.' zmieniając nazwy stanowisk: zastępca prezesa zarządu ds. technicznych na zastępca prezesa zarządu ds. technicznych i operacyjnych oraz zastępca prezesa zarządu ds. strategii i rozwoju na zastępca prezesa zarządu ds. rozwoju. Na ostatnie stanowisko został ogłoszony konkurs" - czytamy w komunikacie.

Artur Dyczko pełnił wcześniej funkcję wiceprezesa ds. strategii i rozwoju. W grudniu 2019 r. rada nadzorcza powierzyła mu obowiązki wiceprezesa ds. technicznych.

Grupa JSW to największy producent wysokiej jakości węgla koksowego typu 35 (hard) i znaczący producent koksu w Unii Europejskiej. Spółka jest notowana na GPW od 2011 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)