Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Rada nadzorcza PGNiG Termika ogłosiła konkurs na prezesa i członków zarządu

1
Podziel się

Rada nadzorcza PGNiG Termika - spółki zależnej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) - ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska prezesa i trzech członków zarządu, podała spółka.

Rada nadzorcza PGNiG Termika ogłosiła konkurs na prezesa i członków zarządu
bDANnRTV

"Działając na podstawie uchwały nr 1 nadzwyczajnego walnego zgromadzenia spółki PGNiG Termika SA z siedzibą w Warszawie z dnia 19 lutego 2020 r. uruchomiono postępowanie kwalifikacyjne na:

- prezesa zarządu;

- członka zarządu - wiceprezesa ds. technicznych;

bDANnRTX

- członka zarządu - wiceprezesa ds. operacyjnych;

- członka zarządu - wiceprezesa ds. ekonomicznych" - czytamy w ogłoszeniu.

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do 28 lutego 2020 r. do godz. 15:00. Terminy rozmów kwalifikacyjnych będą ustalane indywidualnie, podano także.

PGNiG jest obecne na warszawskiej giełdzie od 2005 r. Grupa zajmuje się wydobyciem gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju, importem gazu ziemnego do Polski, magazynowaniem gazu w podziemnych magazynach gazu, dystrybucją paliw gazowych, a także zagospodarowaniem złóż gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju i za granicą oraz świadczeniem usług geologicznych, geofizycznych i poszukiwawczych w Polsce i za granicą. Skonsolidowane przychody wyniosły 41,2 mld zł w 2018 r.

bDANnRUd
bDANnRUy
Źródło:
KOMENTARZE
(1)
Rekin
11 miesięcy temu
Pod przykrywką nowej organizacji zarządzania Energetyką ( po likwidacji resortu Ministra Krzysztofa Tchórzewskiego ) wybitni znawcy spraw tej gałęzi przemysłu, tradycyjnie rozpoczęli swoje rządy od wymiany kadr, których sami w przeszłości nie namaścili. Fakt, robią to rękami Rad Nadzorczych oraz WZA bo ..... . Ale pomijając nawet "najmądrzejsze" uzasadnienie dla ich decyzji, to kolejny raz nie zmieni to ..... wyznaczonego celu tj. wsadzenia na stołki swoich "fachowców". Pracownicy pamiętają jak w trosce o ich sprawy w 2015 roku nowy Pan Prezes M.D. witając się z nimi ..... pozbawił ich 5,5% z programu PPE. A potem szeregu uprawnień z Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy. To dzięki dobrej zmianie, udało się zahamować dalszy postęp w "rozbrajaniu" Termiki w jej rozwoju. To ponownie dano nadzieję pracownikom na możliwość odbudowy utraconych uprawnień w PPE i ZUZP. Chwała obecnemu zarządowi za to co zrobił i robi dla TERMIKI i jej pracowników. I niech nikt się nie łudzi, że "nowe miotły" uczynią to co już zrobiono i zapowiedziano zrobienie dla PRACOWNIKÓW! Szanowny zarządzie w obecnym składzie: Jesteście zarządem, którego ze świecą szukać dla TERMIKI , dla jej dalszego rozwoju i troski o byt pracowników. A mówię to mając w pamięci 5 poprzednich zarządów.