Notowania

górnictwo
18.09.2019 12:20

Rafał Warpechowski został powołany do zarządu Grupy Kęty

Rada nadzorcza Grupy Kęty powołała Rafała Warpechowskiego na stanowisko członka zarządu, ze skutkiem od 1 października 2019 r., podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

Rafał Warpechowski posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów, w szczególności w zakresie raportowania, planowania, systemów informacji zarządczej oraz relacji inwestorskich zdobyte w międzynarodowych grupach kapitałowych notowanych na giełdach papierów wartościowych. W latach 2008-2018 był dyrektorem wykonawczym ds. planowania i sprawozdawczości Grupy Orlen, w latach 2003-2008 odpowiadał za obszar rachunkowości Telekomunikacji Polskiej (obecnie Orange Polska), w latach 1998-2003 był dyrektorem finansowym ds. planowania i rozwoju grupy Impexmetal, w latach 1996-1998 pracował w firmie doradczej PriceWaterhouse, podano w komunikacie.

Grupa Kęty S.A. jest spółką dominującą grupy kapitałowej, która działa w pięciu obszarach biznesowych: produkcji profili aluminiowych, projektowania i produkcji systemów architektonicznych oraz zewnętrznych rolet aluminiowych, produkcji opakowań giętkich, usług budowlano-montażowych w zakresie fasad aluminiowych oraz produkcji akcesoriów do montażu okien i drzwi. W 2018 r. miała 2,99 mld zł skonsolidowanych przychodów.

Tagi: górnictwo, hutnictwo, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz