Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Redaktor ISBnews A. Morawiecka otrzymała nagrodę dziennikarską im. M. Krzaka

0
Podziel się:

Zastępca redaktora naczelnego agencji ISBnews Agnieszka Morawiecka oraz redaktor naczelny money.pl i WP Finanse Sebastian Ogórek otrzymali równorzędne pierwsze nagrody dziennikarskie im. Mariana Krzaka przyznawane przez Związek Banków Polskich (ZBP).

Redaktor ISBnews A. Morawiecka otrzymała nagrodę dziennikarską im. M. Krzaka

Nagrodę przyznaje zarząd ZBP na podstawie rekomendacji jury złożonego z przedstawicieli największych polskich banków.

"W bieżącej edycji postanowiono przyznać dwie równorzędne pierwsze nagrody: dla Redaktor Agnieszki Morawieckiej z serwisu agencyjnego ISBnews - za wieloletnie rzetelne prezentowanie tematyki bankowo-finansowej i za wysoką jakość tworzonych informacji oraz Sebastiana Ogórka, Redaktora naczelnego Money.pl, Finanse WP - za umiejętne i rzetelne prezentowanie problematyki bankowości, finansów i rynków kapitałowych w sposób przystępny dla czytelników" - czytamy w informacji ZBP.

Ponadto zarząd Związku przyznał wyróżnienie dla redaktora Filipa Marczyńskiego, Polskie Radio Wrocław za umiejętną i rzetelną prezentację trudnej tematyki ekonomicznej na antenie Polskiego Radia Wrocław oraz za wieloletnią pracę na rzecz edukacji ekonomicznej na Dolnym Śląsku.

"Wręczenie nagród i wyróżnienia po raz pierwszy w historii odbyło się w sposób hybrydowo zdalny z zachowaniem wymogów sanitarnych w związku z pandemią COVID-19" - czytamy dalej.

To już druga nagroda im. Mariana Krzaka przyznana Agnieszce Morawieckiej. Pierwszą otrzymała za 2013 rok - "Za umiejętne i rzetelne prezentowanie tematyki bankowo-finansowej i za wysoką jakość tworzonych informacji, pozwalających wyróżnić się w gąszczu wielu informacji, pochodzących z agencji prasowych".

Nagroda im. Mariana Krzaka jest przyznawana od 1997 roku i należy do najstarszych i najbardziej prestiżowych nagród, którymi uhonorowywani są dziennikarze zajmujący się tematyką ekonomiczną.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)