Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ronson ma przedwstępną umowę na działkę w Warszawie za max. 22 mln zł

2
Podziel się:

Ronson Development spółka z o.o. - Projekt 4 sp. k. - spółka zależna Ronson Development - zawarła przedwstępną umowę nabycia prawa użytkowania wieczystego działki położonej w Warszawie w dzielnicy Wola o powierzchni około 1,6 tys. m2, celem realizowania projektu deweloperskiego, podała spółka. Całkowita cena za nieruchomość przewidywana jest na nie więcej niż 22 mln zł.

Ronson ma przedwstępną umowę na działkę w Warszawie za max. 22 mln zł
bECGQreJ

"Ostateczna cena nieruchomości będzie zależeć od powierzchni użytkowej lokali, które będą mogły zostać wybudowane na nieruchomości i zostanie obliczona w oparciu o ostateczne pozwolenie na budowę, uzyskane przez podmiot sprzedający. Emitent przewiduje, że całkowita cena za nieruchomość będzie nie wyższa niż 22 mln zł" - czytamy w komunikacie.

Zawarcie umowy ostatecznej nastąpi pod warunkiem ziszczenia się warunków zawieszających, w szczególności po przeprowadzeniu procesu due dilligence nieruchomości z wynikiem satysfakcjonującym dla spółki.

"Zawarcie umowy ostatecznej nastąpi w terminie 14 dni od spełnienia warunków zawieszających jednak nie później niż 31 grudnia 2023 r." - podano także.

bECGQreL

"Informacja o zawarciu umowy stanowi informację poufną ze względu na znaczenie umowy w kontekście potencjalnego nabycia nowej nieruchomości oraz realizacji na Nieruchomości projektu deweloperskiego" - wskazano dalej.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2019 r. sprzedała 761 lokali, a przekazała 658. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 232,62 mln zł w 2019 r.

bECGQrfm
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Luk
rok temu
A później przeliczcie sobie to na mieszkania i wyjdzie 40-50 tyś na mieszkanie - tyle co miejsce postojowe, a cena za mieszkanie pewnie 11 tyś za metr.
Pytający
rok temu
Gdzie?