Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
14.08.2020 17:34

Ronson ma przedwstępną umowę na działkę w Warszawie za max. 22 mln zł

Ronson Development spółka z o.o. - Projekt 4 sp. k. - spółka zależna Ronson Development - zawarła przedwstępną umowę nabycia prawa użytkowania wieczystego działki położonej w Warszawie w dzielnicy Wola o powierzchni około 1,6 tys. m2, celem realizowania projektu deweloperskiego, podała spółka. Całkowita cena za nieruchomość przewidywana jest na nie więcej niż 22 mln zł.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Ostateczna cena nieruchomości będzie zależeć od powierzchni użytkowej lokali, które będą mogły zostać wybudowane na nieruchomości i zostanie obliczona w oparciu o ostateczne pozwolenie na budowę, uzyskane przez podmiot sprzedający. Emitent przewiduje, że całkowita cena za nieruchomość będzie nie wyższa niż 22 mln zł" - czytamy w komunikacie.

Zawarcie umowy ostatecznej nastąpi pod warunkiem ziszczenia się warunków zawieszających, w szczególności po przeprowadzeniu procesu due dilligence nieruchomości z wynikiem satysfakcjonującym dla spółki.

"Zawarcie umowy ostatecznej nastąpi w terminie 14 dni od spełnienia warunków zawieszających jednak nie później niż 31 grudnia 2023 r." - podano także.

"Informacja o zawarciu umowy stanowi informację poufną ze względu na znaczenie umowy w kontekście potencjalnego nabycia nowej nieruchomości oraz realizacji na Nieruchomości projektu deweloperskiego" - wskazano dalej.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2019 r. sprzedała 761 lokali, a przekazała 658. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 232,62 mln zł w 2019 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
15-08-2020

LukA później przeliczcie sobie to na mieszkania i wyjdzie 40-50 tyś na mieszkanie - tyle co miejsce postojowe, a cena za mieszkanie pewnie 11 tyś za … Czytaj całość

15-08-2020

PytającyGdzie?

Rozwiń komentarze (2)