Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sfinks Polska ponownie ustalił cenę emisyjną akcji serii P na 1 zł

0
Podziel się:

Zarząd Sfinks Polska podjął uchwałę w sprawie ustalenia ceny emisyjnej i szczegółowych zasad subskrypcji akcji serii P emitowanych w ramach kapitału docelowego, podała spółka. Cena emisyjna została ustalona na kwotę 1 zł za jedną akcję serii P - rada nadzorcza wyraziła zgodę na powyższą cenę.

Sfinks Polska ponownie ustalił cenę emisyjną akcji serii P na 1 zł
bECtBsqJ

"§ 1 Ustala się cenę emisyjną akcji serii P emitowanych na podstawie ww. uchwały zarządu spółki na kwotę 1 zł za jedną akcję serii P. § 2

Ustala się termin na zawarcie umów o objęciu akcji Serii P - do dnia 19 czerwca 2019 r. § 3 Ustala się termin dokonywania wpłat na pokrycie akcji Serii P - nie później niż dwa dni robocze od dnia zawarcia umowy o objęciu akcji jednakże nie później niż do dnia 27 czerwca 2019 r. Za datę wpłaty uważa się dzień wpływu środków na rachunek Sfinks Polska S.A." - czytamy w uchwale.

Pod względem wielkości sprzedaży oraz liczby restauracji, Sphinx jest największą w Polsce siecią typu casual dining. Sfinks Polska jest jednocześnie trzecią pod względem przychodów firmą gastronomiczną w Polsce. Spółka jest notowana na GPW od 2006 r.

bECtBsrm
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)