Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sieć stacji paliw Moya rozpoczyna sprzedaż środków odkażających

0
Podziel się

Na stacjach własnych sieci Moya należących do spółki Anwim oraz części stacji franczyzowych rozpocznie się od piątku, 3 kwietnia, sprzedaż środków dezynfekujących i odkażających, podała spółka.

Sieć stacji paliw Moya rozpoczyna sprzedaż środków odkażających
bEqXskCt

Od 3 kwietnia na stacje własne Moya i stacje franczyzowe, które zgłosiły chęć zwiększonego zaopatrzenia w środki higieniczne, trafią do sprzedaży produkty, które pomogą w domach, biurach, autach zachować czystość, poinformowano.

"Jako sieć stacji paliw Moya wdrażamy szereg procedur, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego naszych klientów i pracowników. Przede wszystkim stosujemy się do zaleceń służb sanitarnych - przestrzegamy zasad higieny - na każdym naszym obiekcie są specjalistyczne środki dezynfekujące i jednorazowe rękawiczki ochronne, które pozwalają komfortowo zatankować auto i zrobić zakupy. Regularnie dezynfekowane są wszystkie powierzchnie robocze oraz toalety, a przy kasach zostały zamontowane specjalne tablice ochronne z przezroczystego pleksiglasu" - powiedział członek zarządu Anwimu, dyrektor ds. operacyjnych Moya Filip Puchalski, cytowany w komunikacie.

"Staramy się uważnie wsłuchiwać się w potrzeby naszych klientów i niezwłocznie na nie reagować, dlatego na naszych stacjach zostanie zwiększone zaopatrzenie w środki odkażające" - dodał.

bEqXskCv

Spółka Anwim od 2009 roku zarządza niezależną siecią stacji paliw pod marką Moya, która na koniec 2019 r. liczyła 240 placówek i była szóstą największą siecią stacji paliw w Polsce. Plany zakładają powiększenie sieci do 350 obiektów do 2023 r.

bEqXskCW
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)