Notowania

handel detaliczny
12.04.2019 15:40

Skyline Insolvency Solutions nie kupi akcji Simple CP od Gino Rossi

Skyline Insolvency Solutions odstąpiło od transakcji zakupu akcji Simple Creative Products od Gino Rossi z powodu niezwolnienia przez bank PKO BP zastawów finansowych i rejestrowych na akcjach Simple, podało Gino Rossi. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zarząd Gino Rossi informuje o otrzymaniu oświadczenia spółki Skyline Insolvency Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie o odstąpieniu od transakcji sprzedaży 100% akcji w kapitale zakładowym spółki Simple Creative Products z siedzibą w Warszawie z powodu niezwolnienia przez bank Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. zastawów finansowych i rejestrowych na akcjach Simple" - czytamy w komunikacie.

"Jednocześnie, zgodnie z otrzymanym oświadczeniem, Skyline Insolvency Solutions poinformuje bank o przeniesieniu zwrotnym akcji Simple na rzecz emitenta" - czytamy także.  

Wcześniej tj. pod koniec stycznia Gino Rossi poinformował, że ma zgodę PKO Banku Polskiego na sprzedaż 100% akcji w kapitale zakładowym spółki Simple Creative Products, a kupującym miał być Skyline Insolvency Solutions z grupy kapitałowej Skyline Investment.

Na początku października 2018 r. Monnari Trade złożyło wiążącą ofertę nabycia 100% akcji spółki Simple Creative Products od Gino Rossi. Jednocześnie została parafowana przez Monnari umowa sprzedaży akcji (umowa SPA) z ceną 12 mln zł. 20 września Gino Rossi podało, że podpisało list intencyjny ze spółką OTCF - właścicielem marki 4F - dotyczący sprzedaży 100% akcji Simple Creative Products. W listopadzie OTCF odstąpił od negocjacji.

Gino Rossi zarządza markami modowymi: Gino Rossi i Simple Creative Products. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2006 r.

Tagi: handel detaliczny, przemysł elektrotechniczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
16-04-2019

ZAZA co z klientami, którzy kupili ubrania, Nie ubrań, ani zwrotu pieniędzy?

24-04-2019

SzwalniaA co ze Szwalnia , które szyły odzież i sie z nimi nierozliczył simple

Rozwiń komentarze (2)