Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rynek spożywczy
13.11.2019 15:38

Sodexo rozpoczął współpracę z siecią Hebe z Grupy Jeronimo Martins

Warszawa, 13.11.2019 (ISBnews) - Sodexo Benefits and Rewards Services Polska rozpoczął współpracę z siecią drogerii kosmetycznych Hebe z Grupy Jeronimo Martins, podała spółka. Płatności za produkty w sieci Hebe mogą być realizowane za pomocą kart i kuponów Sodexo we wszystkich sklepach Hebe w Polsce.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Nasza współpraca z Hebe, jedną z najszybciej rozwijających się sieci drogerii w Polsce, jest odpowiedzią na prośby użytkowników produktów Sodexo, które przekazywali nam w badaniach satysfakcji" - powiedziała dyrektor w Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Karolina Karolczak, cytowana w komunikacie.

Posiadacze kart i bonów Sodexo będą mogli realizować zakupy we wszystkich sklepach sieci Hebe (232 sklepów według stanu na 25.10.2019) w całej Polsce, korzystając z kompleksowej oferty kosmetyków i dermokosmetyków drogerii. Karty Sodexo umożliwiają zakupy w nowym sklepie internetowym sieci Hebe, podano także.

"Cieszymy się, że grono klientów Hebe powiększa się o posiadaczy Kart i Kuponów Sodexo. Produkty Sodexo dodatkowo upoważniają do ciekawych promocji i zakupów w sieci Hebe w konkurencyjnych cenach. Nasz szeroki asortyment, wysokiej jakości kosmetyki i dermokosmetyki, produkty często dostępne jedynie w naszych drogeriach są także ciekawym pomysłem na prezenty świąteczne i noworoczne, dlatego przewidzieliśmy specjalne promocje dla posiadaczy bonów i kart Sodexo" - powiedziała dyrektor działu marketingu w Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. Magdalena Mularuk, cytowana w komunikacie.

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011 r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce.

Tagi: rynek spożywczy, handel detaliczny, chemia, farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz