Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Spółka Polimeksu wykona instalację visbreakingu dla PKN Orlen za 106,8 mln zł

0
0
0
Podziel się

Naftoremont-Naftobudowa - spółka zależna Polimexu Mostostalu - zawarł umowę z PKN Orlen na wykonanie w formule EPC robót dotyczących infrastruktury oraz rurociągów międzyobiektowych w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Instalacja Visbreakingu w Zakładzie Produkcyjnym w Płocku", podał Polimex. Wynagrodzenie za wykonanie zadania ma charakter zryczałtowany i wynosi 106 800 000 zł netto.

Spółka Polimeksu wykona instalację visbreakingu dla PKN Orlen za 106,8 mln zł
bCPxgZVh

"Umowa przewiduje dodatkowe wynagrodzenie w maksymalnej wysokości 13 150 000 zł netto w przypadku potrzeby realizacji wyszczególnionych prac projektowych i wykonawczych o charakterze ewentualnym. Płatność wynagrodzenia będzie następowała w częściach, po zrealizowaniu określonych etapów zadania. Wykonawca będzie mógł ubiegać się o zaliczkę w maksymalnej wysokości 10% wynagrodzenia netto. Wykonawca zobowiązał się zrealizować zadanie w terminie do 34 miesięcy od dnia zawarcia umowy" - czytamy w komunikacie.

Polimex-Mostostal jest firmą inżynieryjno-budowlaną, aktywną na rynku od 1945 roku. Wraz ze spółkami tworzącymi GK Polimex, realizuje usługi na zasadach generalnego wykonawstwa dla wielu branż przemysłu, w tym energetyki, chemii, przemysłu rafineryjno-petrochemicznego czy ochrony środowiska. Jego skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 636,87 mln zł w 2018 r.

Grupa PKN Orlen zarządza sześcioma rafineriami w Polsce, Czechach i na Litwie, prowadzi też działalność wydobywczą w Polsce i w Kanadzie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 111,2 mld zł w 2019 r. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

bCPxgZVK
budownictwo
nieruchomości
chemia
farmacja
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
0
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(0)