Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
10.12.2019 08:31

Sun & Snow zwiększyło sprzedaż voucherów 10-krotnie r/r w 2019 roku

Grupa Sun & Snow dziesięciokrotnie zwiększyła sprzedaż voucherów w porównaniu z ub.r. Wartość sprzedanych voucherów Sun & Snow wyniosła 800 tys. zł w 2019 r., podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Gdy uruchamialiśmy sprzedaż voucherów, zainteresowani ich zakupem byli gównie klienci indywidualni, poszukujący ciekawego prezentu dla najbliższych. Dziś, gdy sprzedaż tego rozwiązania wzrosła aż dziesięciokrotnie w porównaniu z ubiegłym rokiem, obserwujemy coraz więcej zapytań z działów HR i od klientów korporacyjnych, dla których jest to ciekawe narzędzie budujące lojalność pracowników czy świadczenie pozapłacowe, dzięki któremu pracodawca dofinansowuje urlop pracownika. Dostajemy też sporo zapytań od firm poszukujących rozwiązań jednorazowych, które będą na przykład nagrodą dla najlepszego handlowca w danym kwartale" - powiedziała product manager w Grupie Sun & Snow Mariola Skorupa, cytowana w komunikacie.

Grupa Sun & Snow dzięki bazie apartamentów objętych jednym systemem rezerwacyjnym właściwie jako jedyny podmiot w Polsce może zaoferować vouchery wypoczynkowe, gdzie osoba będąca ich beneficjentem zyskuje dostęp do ponad 30 lokalizacji w kurortach i miastach w całym kraju.

"Coraz więcej pracodawców dostrzega, że lepszy odpoczynek pracowników wpływa również na ich efektywność. Działy HR starają się też coraz bardziej dostosowywać oferty benefitów do indywidualnych oczekiwań pracowników. Tak jak ma to miejsce na światowym rynku, spodziewamy się dalszych mocnych wzrostów w obszarze sprzedaży voucherów wypoczynkowych, które zapewne w coraz większym zakresie będą generowane przez naszych partnerów korporacyjnych" - podsumowała Skorupa.

Grupa Sun & Snow to największy operator zarządzający wynajmem blisko 2 tys. apartamentów w ponad 30 miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach w Polsce. Istnieje na rynku od 2008 roku.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz