Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Tesco Polska przekaże Bankom Żywności oraz Caritas Polska 20 ton żywności

1
Podziel się

Tesco Polska przekaże Bankom Żywności oraz Caritas Polska specjalną dodatkową darowiznę produktów - w sumie ponad 20 ton żywności, która już w najbliższych dniach trafi do osób znajdujących się w trudnej sytuacji, podała firma.

Tesco Polska przekaże Bankom Żywności oraz Caritas Polska 20 ton żywności
bDYNNQzp

"Od lat nasze sklepy wspierają organizacje charytatywne przekazując nadwyżki żywności. W obecnej sytuacji wiemy, że ta pomoc jest szczególnie ważna. Podziwiamy naszych partnerów i pracę, którą wkładają w niesienie pomocy i cieszymy się, że możemy dołożyć do tego swoją cegiełkę. Wierzymy, że przekazana przez nas dodatkowa darowizna produktów będzie dużym wsparciem dla osób, które teraz potrzebują go najbardziej" - powiedział dyrektor zarządzający Martin Behan, cytowany w komunikacie.

Pierwsza część darowizny została już przygotowana w centrach dystrybucji Tesco i trafi do potrzebujących jeszcze przed Wielkanocą - jest to 11 ton produktów, czyli 24 palety najpotrzebniejszych produktów żywnościowych, takich jak makarony, ryż, konserwy i mleko, ale także słodycze dla najmłodszych, podano także.

"Jesteśmy wdzięczni za to, że pomimo trudnej sytuacji i zwiększonego obciążenia pracą, Tesco dokłada wszelkich starań, aby wspierać nasze działania. Pomoc, którą od lat uzyskujemy ze strony firmy jest bardzo ważna, natomiast teraz nabiera szczególnego znaczenia. Przekazana nam dodatkowa żywność pozwoli na przygotowanie 9 tysięcy posiłków i wesprze wielu potrzebujących" - dodał prezes Federacji Polskich Banków Żywności Marek Borowski.

bDYNNQzr

Tesco Polska to sieć 330 sklepów - supermarketów i hipermarketów kompaktowych - działająca na polskim rynku już od ponad 20 lat.

bDYNNQzS
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Trzeba pomaga...
rok temu
Rozumiem że to zepsuta żywność bo by się mogło wydawać że caritas sobie z tego zrobi nie zły dochodzik i jakiś kopertowiec może zostać milionerem co nie jest złe ale nie w ten sposób.