Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

To koniec giełdy. "Trzeba walczyć o inwestorów indywidualnych"

- Świat idzie w kierunku umierania giełd. Nie tylko dlatego, że jest zautomatyzowanie, ale też jest pytanie, czy mamy się finansować przez banki, czy rynek kapitałowy. Uważam, że to jest wybór cywilizacyjny, czy idziemy w kierunku państwa obywateli, którzy sami podejmują decyzje dotyczące inwestowania. Banki są konieczne i potrzebne, ale nie możemy pozwolić, żeby obywatele byli uzależnieni od państwa. Trzeba walczyć o inwestorów indywidualnych - mówił w programie "Biznes Mówi" Arkadiusz Regiec, prezes Beesfund.

KOMENTARZE
(34)
gg
4 lata temu
czyżby koniec PPK
o.O
4 lata temu
Mam wrażenie czytając komentarze, że większość osób nie zrozumiała, że chodzi o crowdfunding a nie o giełdę papierów. Do giełdy nie mam zaufania bo sterują wartościami akcji grube ryby ale crowdfunding wydaje się najlepszym sposobem na inwestowanie swoich pieniędzy w przejrzysty i jasny sposób i na pewno z lepszym zwrotem niż na jakiejkolwiek lokacie . Kibicuje tej inicjatywie oby się przyjęła w Polsce.
ZK590
4 lata temu
"inwestowałem" kilka razy. ZAWSZE straciłem.
ecoNOmik
4 lata temu
Mały, indywidualny Inwestor giełdowy, bez "kolesi" w zarządach i współczesnej platformy informatycznej, jest jak bezbronne dziecko w klatce MMA - jest BEZ szans i zostaje jedynie ogolony z kasy.
klown
4 lata temu
Nigdy tam nie wrócę,to strata czasu i pieniędzy. Nikomu nie polecam , brak nadzoru i pełno oszustów KNF to wydmuszka.Weżmy tylko firmę Getback.Inwestujcie w nieruchomości , gdziekolwiek tylko nie na GPW.
...
Następna strona