Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tomasz Słaboszowski został nowym wiceministrem finansów i zastępcą szefa KAS

1
Podziel się:

Prezes Rady Ministrów powołał z dniem 5 lipca 2019 r. Tomasza Słaboszowskiego na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów i zastępcy szefa Krajowej Administracji Skarbowej (KAS). Powołanie wręczył minister finansów Marian Banaś, podał resort finansów.

Tomasz Słaboszowski został nowym wiceministrem finansów i zastępcą szefa KAS

Tomasz Słaboszowski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania służbami podatkowymi, podano w komunikacie.

"W latach 1994-1996 oraz od 1998 r. do chwili obecnej zatrudniony w służbach skarbowych. W trakcie kariery zawodowej pełnił m. in. funkcję zastępcy Naczelnika Trzeciego Urzędu Skarbowego w Gdańsku i Naczelnika Urzędu Skarbowego w Sopocie. Był również Rzecznikiem dyscypliny finansów publicznych I instancji, członkiem Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Gdańsku, a także członkiem Głównej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych w Warszawie" - czytamy dalej.

Od lutego 2016 r. pełnił obowiązki Dyrektora Izby Skarbowej w Gdańsku, a 1 marca 2017 r. objął stanowisko Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Były pracowni...
3 lata temu
Dlaczego nikt nie napisał że zwolnił niesłusznie kilkaset osób w związku z reformą KAS? Dlaczego nikt nie napisał że przegrywa z tymi osobami sprawy sądowe? Dlaczego nikt nie napisał że uszczuplił budżet państwa o kilka milionów złotych przez swoje działania?