Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tower Investments nabył działkę w Warszawie i sprzedał jej część pod mieszkania

0
Podziel się:

Warszawa, 05.12.2019 (ISBnews) - Tower Investments nabyła nieruchomość gruntową przy ul. Aluzyjnej w Warszawie, za cenę brutto 7,98 mln zł, podała spółka. Z odrębnego komunikatu spółki wynika, że sprzedała część tej nieruchomości na rzecz Aluzyjne DVE za 7,81 mln zł pod projekt mieszkaniowy.

Tower Investments nabył działkę w Warszawie i sprzedał jej część pod mieszkania
bEBWsthN

Powierzchnia zakupionej nieruchomości gruntowej wynosi 7 704m2. Na części o powierzchni 3 147 m2 Gatid Investments (w której jedynym udziałowcem jest Tower Investments sp. z o.o.) planuje realizację marketu Netto. Pozostała część działki o powierzchni 4 557 m2 przeznaczona została na sprzedaż w celu realizacji obiektów mieszkaniowych wielorodzinnych, podano w informacji.

Według odrębnego komunikatu, wspomniana wyżej część działki jest przedmiotem sprzedaży na rzecz spółki Aluzyjna DVE sp. z o.o. s.k.a., która planuje zrealizować na niej budowę obiektu mieszkaniowego. Cena sprzedaży brutto wyniosła 7 816 650 zł, podano także.

Tower Investments specjalizuje się w kompleksowej obsłudze deweloperskiej największych sieci handlowo-usługowych: od wyboru odpowiedniej lokalizacji, poprzez zakup nieruchomości i uzyskanie niezbędnych zezwoleń administracyjnych, aż po realizację obiektu "pod klucz". Ponadto jest właścicielem marki SHOPIN. W 2017 r. spółka przeszła na rynek główny GPW w Warszawie z NewConnect.

bEBWstiq
budownictwo
nieruchomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)