Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
09.03.2020 13:49

Trei planuje początek II etapu inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu w I poł. br

Trei Real Estate Poland zakończył budowę I etapu inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu i planuje rozpoczęcie II etapu na 228 lokali w I poł. br., podał deweloper. Przygotowuje się również do drugiej inwestycji mieszkaniowej w Polsce - w Łodzi.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Po udanym debiucie na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Stanach Zjednoczonych, z pierwszym osiedlem w Charlotte w Karolinie Północnej zainicjowanym pod koniec 2018 r., konsekwentnie realizujemy naszą strategię deweloperską rozpoczynając w Charleston kolejny projekt. Przygotowujemy się również do drugiej inwestycji mieszkaniowej w Polsce w Łodzi i prowadzimy działania w Niemczech. Zwiększenie aktywności w sektorze mieszkaniowym to nasz globalny cel strategiczny na najbliższe lata" - powiedział CEO grupy Trei Real Estate Pepijn Morshuis, cytowany w komunikacie.

W Polsce Grupa Trei nabyła w marcu 2019 r. inwestycję mieszkaniową na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu. Prace budowlane I etapu są już zakończone, a w tym miesiącu oddane zostaną do użytku 62 mieszkania. Rozpoczęcie budowy II etapu projektu, obejmującego 228 lokali, planowane jest na pierwszą połowę 2020 r.

"Z powodzeniem sprzedajemy mieszkania w pierwszej fazie naszego osiedla we Wrocławiu. Przygotowujemy koncept architektury krajobrazu dla osiedla. Naszym założeniem jest stworzenie najbardziej ekologicznej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu z własnym parkiem. Trei posiada w Polsce kolejne trzy działki zabezpieczone pod projekty mieszkaniowe w Warszawie, Poznaniu i Łodzi. Wkrótce będziemy gotowi rozpocząć prace budowlane na naszym drugim rynku w Polsce" - dodał dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland Jacek Wesołowski.

Trei Real Estate GmbH (grupa Trei Real Estate) jest międzynarodowym inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych z Niemiec.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz