Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Trei Real Estate otworzył 17. Vendo Park - w Płocku, planuje jeszcze 5 w 2020

0
Podziel się

Trei Real Estate GmbH (Trei) otworzył w Płocku siedemnasty w Polsce park handlowy Vendo Park, podała spółka. Całkowity koszt inwestycji to 6,7 mln euro. Trei planuje jeszcze 5 otwarć parków handlowych w tym roku.

Trei Real Estate otworzył 17. Vendo Park - w Płocku, planuje jeszcze 5 w 2020
bErnLKXp

Łączna powierzchnia zabudowy nowo otwartego Vendo Parku przy ul. Portowej 3 w Płocku wynosi 4 500 m2. Do dyspozycji najemców oddano 4 200 m2 powierzchni, z czego ponad 2 000 m2 zajmuje Lidl. Poza KiK i Pepco ofertę zakupową parku handlowego wzbogaci także sklep marki Tedi, którego otwarcie zaplanowano nieco później, podano.

"Vendo Park w Płocku jest szóstym, po Ostrołęce, Pułtusku, Kobyłce, Mińsku Mazowieckim i Milanówku, projektem handlowym Trei w województwie mazowieckim. Udało nam się z sukcesem sfinalizować budowę obiektu oraz jego komercjalizację. Od samego początku Vendo Parki projektujemy tak, aby proces robienia zakupów był w nich jak najprostszy, szybki, wygodny oraz bezpieczny. Nasze obiekty, w odróżnieniu od dużych galerii handlowych, nie posiadają części wspólnych. Do wszystkich sklepów wchodzi się oddzielnym wejściem z zewnątrz, od strony parkingu. To znacznie skraca czas potrzebny na wizytę w obiekcie handlowym, ale także gwarantuje ten jakże ważny w ostatnim czasie komfort psychiczny" - powiedział dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland Jacek Wesołowski, cytowany w komunikacie.

Budowa inwestycji Trei rozpoczęła się w październiku ubiegłego roku, a generalnym wykonawcą była firma JMS.

bErnLKXr

Trei Real Estate GmbH (grupa Trei Real Estate) jest międzynarodowym inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych z Niemiec.

bErnLKXS
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)