Notowania

handel detaliczny
10.06.2019 14:50

TXM oczekuje wyboru nowego prezesa za kilka tygodni

TXM liczy, że w najbliższych tygodniach uda się powołać nowego prezesa zarządu, poinformował p.o. prezesa Bogusz Kruszyński. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Do zarządu dołączył niedawno nowy wiceprezes Krzysztof Bajbus i szukamy kolejnych kandydatów. Myślę, że w ciągu dwóch tygodni ustalimy warunki na stanowisko prezesa TXM" - powiedział Kruszyński podczas konferencji prasowej.

Pod koniec maja br. rada nadzorcza TXM powołała Krzysztofa Bajbusa na stanowisko wiceprezesa zarządu TXM w restrukturyzacji, począwszy od 30 maja 2019 r. Z kolei w połowie października 2018 r. rada nadzorcza TXM postanowiła powierzyć pełnienie obowiązków prezesa spółki dotychczasowemu członkowi rady nadzorczej Boguszowi Kruszyńskiemu.

Grupa TXM jest właścicielem sieci TXM textilmarket - drugiej największej na polskim rynku sieci odzieżowych sklepów dyskontowych. Jego większościowym akcjonariuszem jest Redan. Spółka jest notowana na GPW od grudnia 2016 r. Redan opiera się na dwóch filarach: dyskontowym (sieć sklepów Textilmarket) oraz modowym (marki Top Secret, Troll oraz - od 2011 r. - Drywash). Od 2003 roku spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie.

Tagi: handel detaliczny, przemysł elektrotechniczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
10-06-2019

GosiaWszystkie firmy które wchodzą na giełdę papierów wartościowych niedługo później z niej .. spadają

Rozwiń komentarze (1)