Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Unibep wykona budynek wielorodzinny w Warszawie za 30,65 mln zł netto

0
Podziel się

Unibep zawarł umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa kolejnego etapu inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Poborzańskiej w Warszawie za 30,65 mln zł netto, podała spółka. Zamawiającym jest HI Poborzańska II (dawniej Home Invest Poborzańska I).

Unibep wykona budynek wielorodzinny w Warszawie za 30,65 mln zł netto
bErGCDCd

"Przedmiotem umowy jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z parkingiem podziemnym, urządzeniami infrastruktury technicznej oraz elementami zagospodarowania terenu. W budynku o wysokości od 5 do 8 kondygnacji nadziemnych znajdą się 124 lokale mieszkalne i 132 miejsca postojowe" - czytamy w komunikacie.

Wynagrodzenie Unibepu z tytułu realizacji przedmiotu umowy wyniesie 30 650 000 zł netto.

"Warunkiem rozpoczęcia realizacji inwestycji jest otrzymanie przez emitenta od zamawiającego pisemnego polecenia rozpoczęcia realizacji robót do dnia 15 sierpnia 2020 r. Natomiast zakończenie realizacji inwestycji nastąpi w terminie 19 miesięcy od dnia rozpoczęcia" - czytamy dalej.

bErGCDCf

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,66 mld zł w 2019 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.

bErGCDCG
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)