Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Victoria Dom zakłada wzrost sprzedaży do poziomu ok. 1500 lokali w 2019 r.

0
Podziel się:

Zarząd Victoria Dom zakłada w tym roku wzrost sprzedaży do poziomu około 1 500 mieszkań, czyli o 40% więcej r/r, podała spółka.

Victoria Dom zakłada wzrost sprzedaży do poziomu ok. 1500 lokali w 2019 r.

"Posiadamy obecnie w realizacji bardzo szeroką ofertę bardzo atrakcyjnych mieszkań w różnych rejonach Warszawy. Utrzymujemy jednocześnie duży bank ziemi pozwalający regularnie wprowadzać do sprzedaży nowe projekty. W efekcie zakładamy dalszy dynamiczny wzrost sprzedaży mieszkań. W tym roku zakładamy zakontraktowanie około 1 500 lokali, czyli ponad 40% więcej niż w minionym roku" - stwierdził wiceprezes Waldemar Wasiluk, cytowany w komunikacie.

Victoria Dom posiada aktualnie w ofercie 17 inwestycji w 8 lokalizacjach z łączną liczbą niemal 2 000 mieszkań. Z tego ponad połowa planowana jest do przekazania klientom do użytkowania przed końcem 2019 roku. Kolejne 9 inwestycji w obecnych i nowych lokalizacjach zostanie rozpoczętych, a około 1000 mieszkań zostanie zaoferowanych do sprzedaży w trakcie bieżącego roku, podano również.

Najnowsza inwestycja Victorii Dom zlokalizowana jest na Bemowie. Osiedle Metro Połczyńska składać się będzie ze 123 mieszkań w pierwszym etapie o dużej rozpiętości metraży - od ok. 25 m2 po ponad 85 m2 z antresolą. Oddanie do użytkowania planowane jest na 2020 r. Nowym projektem jest również Osiedle Ursus Factory przy ul. Posag 7 Panien w Ursusie. Dostarczy 175 mieszkań w pierwszym etapie tego osiedla o zróżnicowanym metrażu.

Victoria Dom jest deweloperem mieszkaniowym działającym na rynku warszawskim. W 2018 roku spółka zakontraktowała 1 055 mieszkań.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)