Notowania

rynek spożywczy
23.01.2020 12:34

Wasz Sklep Spar współpracuje z partnerami celem wdrożenia marki własnej w Polsce

Wasz Sklep Spar - należący do Spar Group wyłączny operator licencji Spar na terenie Polski - rozpoczął współpracę z Omni Global Sourcing Solutions Inc. oraz Daymon Worldwide Inc., celem pozyskiwania produktów i wdrażania marki własnej, podała grupa. Pierwsze produkty pod własną marką powinny być już dostępne w sklepach w Polsce.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Projekt marki własnej to ważny element naszego planu strategicznego. Intensywnie pracujemy nad jej rozwojem z naszymi partnerami - Omni Global Sourcing Solutions Inc. i Daymon Worldwide Inc. Chcemy oferować produkty najwyższej jakości - dbamy o to, by ich dobór odpowiadał na wszystkie potrzeby naszych klientów. Nasi partnerzy w tym projekcie są globalnymi firmami zajmującymi się brandingiem i pozyskiwaniem produktów, obecni w ponad 50 krajach. Wierzymy, że ta współpraca i projekt marki własnej Spar przyniesie duże korzyści naszym partnerom detalicznym - jest to nowy, bardzo obiecujący rozdział rozwoju Wasz Sklep Spar w Polsce" - powiedział dyrektor zarządzający i członek zarządu Wasz Sklep Spar Tomasz Syller, cytowany w komunikacie.

W październiku 2019 r. Spar Group sfinalizował umowę przeniesienia własności udziałów spółki Grupa Piotr i Paweł sp. z o.o. Tym samym zrealizowane zostały założenia planu inwestycyjnego i wykonano decyzję UOKiK w sprawie koncentracji sieci. Sklepy Piotr i Paweł będą systematycznie zmieniać logo na Spar.

Tagi: rynek spożywczy, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz