Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

White Stone kupiło działkę w Józefosławiu pod ok. 250 mieszkań

3
Podziel się:

Grupa White Stone sfinalizowała zakup działki przy ul. Wenus w Józefosławiu, podała spółka. Na działce o powierzchni 13,5 tys. m2 planowana jest budowa sześciu 3-piętrowych budynków. Łącznie na rynek trafi ok. 250 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, zapewniając 13 tys. m2 powierzchni użytkowej (PUM).

White Stone kupiło działkę w Józefosławiu pod ok. 250 mieszkań
bEsqICSZ

"Zakupiona przez White Stone działka jest świetnie usytuowana - lekkie odsunięcie od mocniej uczęszczanej drogi zapewni mieszkańcom spokój. Jednocześnie w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, z którego można dostać się bezpośrednio np. do stacji Metra Wilanowska w Warszawie. Okolica zapewnia pełną infrastrukturę do wygodnego życia zarówno dla rodzin, jak i singli - sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły, restauracje i inne punkty usługowe. Chcemy w Józefosławiu stworzyć funkcjonalne, przyjazne osiedle" - powiedział dyrektor handlowy w White Stone Development Leszek Chłuda, cytowany w komunikacie.

Grupa kapitałowa White Stone jako deweloper nowoczesnych nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych ma na koncie 73 zrealizowane projekty mieszkaniowe (ponad 2 000 mieszkań), 8 budynków komercyjnych i 78 000 m2 powierzchni biurowej. Do realizacji deweloperskich grupy White Stone należą kompleksy apartamentowców przy ul. Biały Kamień i Chodkiewicza, Multimedialny Dom Plusa i zrewitalizowany Fort Mokotów w Warszawie. W strukturach grupy działa także firma realizująca projekty budowlane o rocznych obrotach sięgających 200 mln zł.

bEsqICTC
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(3)
Ja09
rok temu
Z tą dostępnością żłobków, przedszkoli to gruba przesada.... Publicznych placówek brak, a w prywatnych miejsc brak...
Jax
rok temu
Kupło ? Oook
Jan7
rok temu
Czy mają w planach panele fotovoltaiczne?
bEsqICTD