Notowania

budownictwo
26.03.2018 13:03

AccorHotels: Novotel zorganizuje strefy kibica we wszystkich 23 hotelach w CEE

Warszawa, 26.03.2018 (ISBnews) - Novotel (grupa AccorHotels) zorganizuje strefy kibica we wszystkich 23 hotelach w Europie Środkowo-Wschodniej w związku z tegorocznymi Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w Rosji, podała AccorHotels. To pierwsze działania marki Novotel na polskim rynku związane z piłką nożną.

Podziel się
Dodaj komentarz

Akcja ruszyła w piątek, 23 marca, przy okazji towarzyskiego meczu Polska - Nigeria. Marka współpracuje przy projekcie z portalem Onet.pl, kampanię "Novotel - Zgrupowanie Kibiców" realizuje Arskom Group, podano w komunikacie.

"Zgodnie z filozofią 'Live the Moment', każda chwila spędzona w hotelach Novotel ma znaczenie. Wierzymy, że nasze strefy kibica będą propozycją numer jeden dla wszystkich fanów podczas tegorocznych mistrzostw. Chcemy, aby odwiedzali je nie tylko hotelowi goście, ale też lokalni mieszkańcy, by razem z nami dzielić sportowe emocje" - skomentował Marcin Szymański, Midscale Segment Manager for Eastern Europe w grupie AccorHotels, cytowany w komunikacie.

W Polsce pod marką Novotel funkcjonuje 13 hoteli w 8 miastach: Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz