Notowania

acp
29.09.2014 16:48

Asseco Poland ma kolejną umowę z ZUS

To kolejne zlecenie w ramach umowy ramowej podpisanej w listopadzie 2013 r.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Dmitriy Shironosov/Dreamstime.com)

Oferta Asseco Poland za 8,7 mln zł została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu prowadzonym w celu zawarcia umowy wykonawczej na modyfikację KSI ZUS. W postępowaniu złożono jedną ofertę - podał ZUS.

Celem umowy wykonawczej na zamiany w KSI jest umożliwienie Wydziałom Realizacji Umów Międzynarodowych (RUM) oraz Wydziałom Świadczeń Emerytalno-Rentowych (SER) Zakładu Ubezpieczeń Społecznych obsługi w aplikacji E2 w systemie KSI ZUS korespondencji nie będącej wnioskiem o świadczenie emerytalno–rentowe.

To kolejne zlecenie w ramach umowy ramowej podpisanej w listopadzie 2013 r. z trzema wykonawcami, które trafiło do Asseco. Wcześniej giełdowa spółka zdobyła zlecenia związane z rozwojem KSI na: modyfikację obsługi list wypłatowych, potrąceń, depozytów i zwrotów, wynikająca z bieżącej eksploatacji aplikacji AN ( 12,65 mln zł), wyodrębnienie nowych kodów tytułów ubezpieczenia: 2600, 2601, 2700, 2701 (188,1 tys. zł) oraz w zakresie zmian wynikających z ustawy o zmianach w OFE (46,6 mln zł).

Do tej pory w ramach umowy ramowej jedno zlecenie trafiło do Capgemini Polska. Oferta spółki za 6,5 mln zł została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na dostosowanie oprogramowania KSI ZUS do zmian wynikających z nowelizacji ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

ZUS w listopadzie 2013 r. podpisał z Asseco Poland, konsorcjum Hewlett-Packard Polska i Kamsoft oraz Capgemini Polska czteroletnią umowę ramową na świadczenie usług związanych z rozwojem Kompleksowego Systemu Informatycznego (KSI ZUS).

Tagi: acp, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz