Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
19.01.2018 12:44

Atal ma pozwolenie na użytkowanie I etapu Wielicka Garden ze 116 lokalami

Atal uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla I etapu krakowskiego kompleksu mieszkaniowego Wielicka Garden, w którym klienci mogą odebrać 116 mieszkań, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Wielicka Garden spotkała się z dużym zainteresowaniem osób szukających mieszkania w stolicy Małopolski. Atrakcyjna lokalizacja w jednej z najmodniejszych i jednocześnie doskonale skomunikowanej dzielnicy miasta, wysoki standard oraz konkurencyjna cena sprawiły, że nabywcy szybko decydowali się na zakup nieruchomości w tej inwestycji. Obecnie w pierwszym etapie wolne zostały tylko 3 lokale, również w drugim etapie większość mieszkań została już sprzedana" - powiedział prezes Zbigniew Juroszek, cytowany w komunikacie.

Na kompleks mieszkaniowy Wielicka Garden składają się dwa etapy budowy. W ukończonej inwestycji powstały dwa budynki posiadające cztery i sześć kondygnacji. Trwa sprzedaż ostatnich lokali w powstającym nieopodal drugim etapie inwestycji Wielicka Garden, obejmującym 4 czterokondygnacyjne budynki z 177 mieszkaniami, podano także.

Na krakowskie portfolio Atal - poza pierwszym i drugim etapem Wielicka Garden - składa się szereg inwestycji. Trwa sprzedaż mieszkań w apartamentowcach powstających przy ul. Przybyszewskiego 64 i Zbożowej 2A. Na Grzegórzkach wznosi się nowoczesne osiedle Bajeczna Apartamenty. Osoby chcące zakupić lokal w centrum Krakowa zainteresują się również ofertą prestiżowego projektu ATAL Residence Zabłocie I i II oraz Aleja Pokoju 83. Nieopodal zalewu Bagry w sprzedaży jest wieloetapowe Bagry Park, przypomina spółka.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r. W całym 2017 r. Atal sprzedał 2 787 mieszkań.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz