Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Atal wprowadził do sprzedaży 119 mieszkań w ramach I etapu Osiedla Warszawa

0
Podziel się
Atal wprowadził do sprzedaży 119 mieszkań w ramach I etapu Osiedla Warszawa
bDBiyYUR

Atal wprowadził do sprzedaży 119 mieszkań i 1 lokal usługowy w ramach I etapu Osiedla Warszawa we Włochach, podała spółka. Planowany termin oddania do użytkowania I etapu inwestycji to IV kwartał 2019 r.

"Warszawa to jeden z najbardziej perspektywicznych i kluczowych rynków dla Atal. Obecnie w stolicy realizujemy szereg wieloetapowych inwestycji, w których mieszkania szybko znajdują swoich nabywców. Od stycznia do sierpnia zawarliśmy tutaj blisko 400 umów deweloperskich" - powiedział wiceprezes Mateusz Juroszek, cytowany w komunikacie.

W dwóch pięciopiętrowych budynkach, na które składa się pierwszy etap Osiedla Warszawa, powstanie 119 mieszkań o powierzchniach od 37,1 do 121,64 m2. Będą to lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe oraz jedna kawalerka. Cena za m2 wynosi od 6 500 zł brutto, podano również.

bDBiyYUT

"Oprócz Osiedla Warszawa, w warszawskiej ofercie Atal, znajdują się również inne projekty. Sprzedaż trwa w Atal Marina Apartamenty II, III i IV. Jest to nowoczesny kompleks usytuowany przy Kanale Żerańskim. W ofercie znajduje się również wieloetapowy projekt Nowy Targówek, który zlokalizowany jest w pobliżu powstającej II linii metra" - przypomniano.

Planowany termin oddania do użytkowania I etapu inwestycji Osiedle Warszawa to IV kwartał 2019 roku.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.

(ISBnews)

bDBiyYUZ

mutex/ocfipreoqyfb/mutex

bDBiyYVu
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
KOMENTARZE
(0)