Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Atal wprowadził do sprzedaży 141 mieszkań w Przystani Letnica w Gdańsku

0
Podziel się

Atal wprowadził do sprzedaży 141 mieszkań oraz 8 lokali usługowych w ramach kolejnego projektu Przystani Letnica w Gdańsku, podała spółka. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to I kwartał 2020 r.

Atal wprowadził do sprzedaży 141 mieszkań w Przystani Letnica w Gdańsku
bEhgDSJh

"Znakomite położenie nieopodal plaży, bliskość centrum miasta oraz działania rewitalizacyjne i inwestycje w infrastrukturę sprawiają, że Letnica jest dziś jedną z najbardziej perspektywicznych dzielnic Gdańska. W związku z tym spodziewamy się, że wprowadzone właśnie do sprzedaży lokale szybko znajdą swoich nabywców. Atal w Trójmieście jest obecny zaledwie półtora roku, a już udało nam się zbudować tutaj mocną pozycję, co potwierdza sprzedaż w zeszłym roku niemal 200 lokali w dwóch projektach deweloperskich" - czytamy w komunikacie.

Cena za m2 zaczyna się od 6 700 zł brutto. Osiedle powstaje w bliskim sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej. Inwestycja Przystań Letnica podzielona została na trzy etapy, w ramach których powstanie łącznie 16 budynków, podano również.

Metraż mieszkań nowobudowanych to 42,43 m2 do 90,57 m2 w rozkładach od 2 do 4 pokoi. Inwestycja przewiduje również 149 miejsc postojowych w garażach podziemnych oraz 4 naziemne miejsca parkingowe, 51 komórek lokatorskich. Projekt zakłada także 8 lokali usługowych o powierzchni od 60,28 m2 do 167,38 m2.

bEhgDSJj

"Znakomite położenie osiedla Przystań Letnica - zaledwie 800 metrów od plaży i niespełna 7 km od centrum Gdańska - umożliwi swobodne korzystanie z wszelkich uroków nadmorskiego miasta oraz bogatej oferty kulturalnej, naukowej i biznesowej całej aglomeracji. Rozbudowana infrastruktura, komunikacja miejska i drogi dojazdowe zapewnią dogodne połączenia do pracy, szkoły lub poza miasto" - czytamy dalej.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.

bEhgDSJK
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)