Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Awbud ma umowę z ZGH 'Bolesław' na prace fundamentowe za 12,2 mln zł

0
Podziel się:

Awbud otrzymał od Zakładów Górniczo-Hutniczych (ZCH) "Bolesław" podpisaną umowę na wykonanie prac fundamentowych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego obejmującego budowę nowej hali wanien, poinformowała spółka. Wartość umowy wyniosła 12,2 mln zł, dodano.

Awbud ma umowę z ZGH 'Bolesław' na prace fundamentowe za 12,2 mln zł
bEKwlvdx

"Za wykonanie przedmiotu umowy emitent otrzyma wynagrodzenie w kwocie 12 241 000 zł, które podlega powiększaniu o podatek VAT. Wykonanie przedmiotu umowy powinno nastąpić do dnia 30.04.2018 r" - czytamy w komunikacie.

We wrześniu br. Awbud informował o umowie na prace przygotowawcze do budowy nowej hali wanien. Wartość zlecenia oszacowano na 4,2 mln zł. Jednocześnie Awbud informował o drugiej umowie na budowę dwusegmentowej hali o konstrukcji stalowej, wraz z pracami żelbetowymi, instalacyjnymi oraz technologicznymi wraz z przebudową i rozbudową przewidzianej wokół zaplanowanego obiektu infrastruktury drogowej i kolejowej. Umowa opiewała na kwotę 22,6 mln zł netto.

W 2016 r. Grupa Awbud, jako jeden z wykonawców, wybudowała zakład przerobu odpadów w ZGH "Bolesław". Zlecenie opiewało na kwotę 17 mln zł netto.

bEKwlvdz

Awbud to wyspecjalizowana grupa budowlana, prowadząca działalność w następujących obszarach: budownictwa komercyjnego i ogólnego, realizacji obiektów przemysłowych, rewitalizacji obiektów, realizacji w obszarach ekologii i energetyki, prac instalacyjnych, prac żelbetowych. Od marca 2011 roku firma obecna jest na rynku podstawowym GPW. W 2016 roku Grupa uzyskała przychody ze sprzedaży na poziomie 268 mln zł.

bEKwlvea
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)