Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Bouygues Immobilier Polska rozpoczął realizację inwestycji Stalowa 39

0
Podziel się:

Bouygues Immobilier Polska rozpoczął realizację inwestycji Stalowa 39 na Nowej Pradze, podała spółka. W dwóch 7-kondygnacyjnych budynkach znajdą się 202 mieszkania. Planowany termin oddania budynku do użytku przypada na czerwiec 2020 roku.

Bouygues Immobilier Polska rozpoczął realizację inwestycji Stalowa 39

"W ramach pierwszych prac budowlanych firma Kalter, wybrana na generalnego wykonawcę inwestycji, wykonała już prace związane z zabezpieczeniem i zagospodarowaniem terenu budowy, większość robót ziemnych oraz specjalistyczne roboty fundamentowe w zakresie ścian szczelinowych" - czytamy w komunikacie.

Inwestycja obejmuje łącznie 202 mieszkania o powierzchni 24-112 m2. Na parterze inwestycji znajdzie się łącznie 16 lokali usługowych. Ponadto firma Bouygues Immobilier Polska sfinansuje także budowę ogólnodostępnego odcinka ulicy Czynszowej pomiędzy Stalową

i Strzelecką, który stanowić będzie ważny ciąg pieszy dla okolicznych mieszkańców, podano również.

"Stalowa 39 to wymagający projekt, który łączy w sobie kilka kluczowych elementów. Są to m.in. potrzeby społeczności lokalnej oraz chęć przywrócenia ulicy Stalowej jej dawnego blasku. Inwestycja ma otwarty charakter, harmonijnie wpisuje się w zabudowę Nowej Pragi i odwołuje do tradycji praskich podwórek, sprzyjając integracji mieszkańców" - powiedział dyrektor warszawskiego oddziału Bouygues Immobilier Polska Pierre-Vincent Pasquet, cytowany w materiale.

Bouygues Immobilier Polska to rodzinna firma deweloperska o zasięgu międzynarodowym, obecna w Polsce od 2001 roku. Do dzisiaj spółka zrealizowała 32 inwestycje mieszkaniowe, w których nabywców znalazło 5 000 lokali mieszkalnych. W 2017 r. sprzedała w Polsce 900 mieszkań.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)