Notowania

Przejdź na
górnictwo
04.08.2015 15:00

Bumech naprawi kombajny górnicze w KHW

Oferta Bumechu, warta do 11,56 miliona złotych brutto, została uznana przez Katowicki Holding Węglowy za najkorzystniejszą.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bumech)

Oferta Bumechu, warta do 11,56 miliona złotych brutto, została uznana przez Katowicki Holding Węglowy za najkorzystniejszą w dwóch częściach postępowania na naprawy bieżące i usługi serwisowe kombajnów chodnikowych - podała spółka.

Postępowanie nosi nazwę "Naprawy bieżące i usługi serwisowe kombajnów chodnikowych własnych typu AM-50, AM-75 i MR 340EX-S eksploatowanych w kopalniach KHW SA". Bumech w przedmiotowym postępowaniu złożył najkorzystniejszą ofertę w zakresie części I i II zamówienia, tj. napraw bieżących i usług serwisowych kombajnów chodnikowych AM-50 i AM-75, czytamy w komunikacie.

Łączna wartość wskazanych w poprzednim zdaniu dwóch części zamówienia nie przekroczy 11,56 mln zł brutto (tj. 9,4 mln zł netto), podano również. Bumech jest przedsiębiorstwem z branży maszynowej świadczącym usługi dla górnictwa. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2009 r.

Tagi: górnictwo, hutnictwo, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz