Notowania

budownictwo
07.04.2017 13:57

Capital Park planuje nowe otwarcie ETC Swarzędz pod koniec lata

Podziel się
Dodaj komentarz

Capital Park planuje otwarcie parku handlowego ETC Swarzędz po rewitalizacji pod koniec lata, poinformował członek zarządu Marcin Juszczyk.

"Planujemy otwarcie ETC Swarzędz w sierpniu - wrześniu. Mamy 73% najmu w umowach. Sądzimy, że będzie nasz kolejny projekt skutecznego repozycjonowania obiektu starszej generacji" - powiedział Juszczyk.

W połowie ub.r. Capital Park i Akron Group rozpoczęły modernizację najstarszego centrum handlowego w Wielkopolsce - ETC Swarzędz.

ETC Swarzędz to centrum pierwszej generacji, które powstało w latach 90-tych. Galeria zostanie odnowiona i dostosowana do aktualnych standardów rynkowych. Głównym celem modernizacji jest zadaszenie trzech funkcjonujących odrębnie hal i połączenie ich w jeden budynek. Pozwoli to na usprawnienie komunikacji wewnątrz budynku oraz powstanie części wspólnych. Obiekt wzbogaci się o zupełnie nową, rozbudowaną część gastronomiczną. Centrum zyska nową elewację i komfortowe wnętrza, zostanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi.

Powierzchnia centrum po przebudowie wyniesie 20 tys. m2. Znajdzie się na niej 80 sklepów i punktów usługowych, wśród których będą funkcjonować zarówno dotychczasowi, lokalni najemcy, jak i znane, międzynarodowe i polskie marki. Trwa komercjalizacja obiektu, za którą odpowiada firma BOIG.

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce od ponad dziesięciu lat, specjalizującym się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ponad 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 75 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 tys. m2, zlokalizowanych w 37 miastach. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz