Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rynek spożywczy
05.09.2016 11:48

Carrefour otworzył 10 nowych sklepów convenience w sierpniu

Podziel się
Dodaj komentarz

Warszawa, 05.09.2016 (ISBnews) - Carrefour otworzył 10 nowych sklepów convenience w sierpniu br. - 5 w Warszawie, pozostałe w Płocku, Gorzowie Wielkopolskim oraz Łodzi, poinformowała spółka.

"Formaty sklepów franczyzowych Carrefour Polska są dostosowane do funkcjonowania na każdym rynku: w większych i mniejszych miastach, a także na terenach wiejskich. Wypracowaliśmy rozwiązania gwarantujące sukces dzięki analizie i wyprzedzaniu trendów konsumenckich. Carrefour dynamicznie inwestuje zarówno w rozwój sieci, oferując partnerom nowe formy współpracy, jak również w kompleksowe modernizacje oferowanych konceptów" - powiedział dyrektor ds. franczyzy i sklepów convenience w Carrefour Polska .Marek Lipka, cytowany w komunikacie.

Carrefour Polska stale modernizuje wszystkie posiadane formaty sklepów franczyzowych, dostosowując tym samym wygląd i ofertę do nowych trendów konsumenckich.

"Firma opracowuje atrakcyjne i skuteczne formaty sklepów, które sprawdzają się na różnych rynkach - zarówno w większych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Mogą nimi zarządzać zarówno osoby z wieloletnim doświadczeniem handlowym, jak i dopiero zaczynający swoją karierę w prowadzeniu sklepu" - podano także.

Obecnie Carrefour Polska to ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw. Hipermarketów działa 84, sklepów osiedlowych we wszystkich formatach (Carrefour Express Minimarket, Express Convenience, Globi, Galerie Alkoholi) jest ponad 610.

Tagi: rynek spożywczy, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz