Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rynek spożywczy
10.05.2016 12:20

Carrefour otworzył pierwszy sklep w nowym formacie supermarket premium

Podziel się
Dodaj komentarz

Carrefour wdrożył nowy koncept sklepu na polskim rynku - supermarket premium. Pierwsza placówka w tym formacie działa już na warszawskiej Białołęce.

"Carrefour wdrożył kolejny innowacyjny koncept sklepu na polskim rynku. Zmodernizowany supermarket premium, zlokalizowany na warszawskiej Białołęce, wyróżnia się designerskim wystrojem wnętrza oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie oferty handlowej, marketingu i digitalizacji. Jest to pierwszy sklep sieci w Polsce, w którym klienci mogą skorzystać, m.in. z oferty dojrzewalni wołowiny czy dedykowanej akcji marketingowej 'Zyskuj na okrągło'" - czytamy w komunikacie.

Placówka o powierzchni 2 020 m2 zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce przy ul. Światowida. Nowymi rozwiązaniami są szerokie alejki z czytelnie oznaczonymi działami oraz niskie regały w centralnej części sali sprzedaży. W sklepie znajduje się m.in. dojrzewalnia wołowiny oraz wędzarnia wędlin, a także samoobsługowe urządzenia do wyciskania soków z wybranych owoców, podano także.

W stałej ofercie znalazła się również poszerzona gama warzyw i owoców bio, a także produktów ekologicznych, sojowych, bezglutenowych oraz dla diabetyków, a także oferta produktów na wagę. W sklepie udostępniono także wybór produktów Kuchni Świata.

Nowością, wprowadzoną w supermarkecie Carrefour na Białołęce, jest również akcja promocyjna "Zyskuj na okrągło", w której kilkadziesiąt produktów z różnych kategorii dostępnych jest w stałej cenie w wysokości 2 zł.

W sklepie całą komunikację POS przy kasach zastąpiono ekranami, na których wyświetlane są krótkie animowane komunikaty, podano także w materiale.

Carrefour zarządza obecnie w Polsce ponad 150 supermarketami. W ubiegłym roku sieć zmodernizowała łącznie 50 sklepów oraz otworzyła 2 nowe placówki. W tym roku Carrefour planuje otwarcia nowych sklepów oraz modernizacje kolejnych obiektów w tym formacie.

Tagi: rynek spożywczy, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz