Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
handel detaliczny
21.09.2016 10:29

CCC chce rozwijać biznes w Rosji. Przejmuje spółkę

Później prezes Dariusz Miłek mówił, że CCC planuje intensywniejszy rozwój w Rosji i chce otwierać w tym kraju około 20 sklepów rocznie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Pavel Ševela / Wikimedia (CC BY-SA 3.0))

CCC Shoes & Bags Sp. z o.o. kupiła 75 proc. udziałów w spółce rosyjskiej CCC Russia Sp. z o.o. (dawniej: 3S Retail Sp. z o.o.) z siedzibą w Moskwie, będącej wyłącznym dystrybutorem towarów CCC na rynku rosyjskim - podało CCC.

Pod koniec sierpnia CCC poinformowało, że jego spółka zależna CCC Shoes & Bags chce kupić 75 proc. udziałów rosyjskiej spółki 3S Retail, która jest wyłącznym dystrybutorem towarów CCC w Rosji.

Później prezes Dariusz Miłek mówił, że CCC planuje intensywniejszy rozwój w Rosji i chce otwierać w tym kraju około 20 sklepów rocznie. Oceniał, że inwestycje w Rosji nie przekroczą 50 mln zł i będą sfinansowane ze środków własnych.

Kurs akcji CCC w ostatnich trzech miesiącach

Według stanu na 30 czerwca, Grupa CCC miała w Rosji 9 sklepów franczyzowych o łącznej powierzchni 4,66 tys. mkw.

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku.

Tagi: handel detaliczny, przemysł elektrotechniczny, giełda, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
21-09-2016

adseniorProszę o chwilę zastanowienia, jaka to grupa osób jest w gronie myśliwych? Czy to nie jest wyjaśnieniem, dlaczego należy "ODDAĆ IM LASY"???

21-09-2016

imasto byście pomyśleli jak pomóc Polsce a nie tylko piszecie te propagandę szkodzącą Polsce, ja wiem że was cieszy Polska na dnie

Rozwiń komentarze (2)