Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Łukasz Pałka
|

CD Projekt wciąż na fali. Analitycy pokazali prognozy wyników

4
Podziel się:

Analitycy wierzą, że CD Projekt największy sukces ma dopiero przed sobą.

Producent "Wiedźmina" od dłuższego czasu jest gwiazdą na GPW.
Producent "Wiedźmina" od dłuższego czasu jest gwiazdą na GPW. (CD Projekt, mat. prasowe)

Na 106 zł wycenili jedną akcję spółki CD Projekt analitycy z DM PKO BP. Wciąż zalecają inwestorom kupowanie akcji producenta "Wiedźmina" i wskazują, że rynek gier na całym świecie jest w fazie rozkwitu.

W ostatni piątek kurs akcji spółki CD Projekt, która od dawna bardzo mocno rozgrzewa emocje wśród inwestorów, wyniósł 103,90 zł. Rekomendacja powstała kilka dni wcześniej przy kursie 94,65 zł. Analitycy DM PKO BP podtrzymują zalecenie "kupuj".

Ich zdaniem projekt gry "Cyberpunk 2077" ma szansę stać się "największym dotychczasowym osiągnięciem firmy".

Zobacz także: Zobacz także: Ursus inwestuje w e-busy

"Wiedźmin 3 ciągle sprzedaje się fenomenalnie. W związku z raportowanymi wynikami i dalszą dobrą sprzedażą (obserwowaną za pośrednictwem serwisu Steamspy) zwiększamy oczekiwaną w 2017 roku sprzedaż Wiedźmina 3 o 40 proc. (do 290mln PLN) i wydłużamy całą ścieżkę sprzedaży gry. Nie zmieniamy znacząco naszych szacunków odnośnie Cyberpunk 2077. Sądzimy jednak, że projekt rozwija się bez zaburzeń i ma dużą szansę stać się największym dotychczasowym osiągnięciem firmy" - czytamy w rekomendacji DM PKO BP.

Według analityków spółka ma szansę na znaczące zwiększenie przychodów w 2019 r. Poniżej przedstawiamy prognozę wyników CD Projekt według DM PKO BP.

Źródło: DM PKO BP.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(4)
gracz
6 lat temu
Chwała im za Wiedźmina po wsze czasy, gry idealnie dopełniają książki. Mam nadzieję, że Cyberpunk nie utknie w produkcji i w końcu też się pojawi, i że będzie równie dobry jak seria o Geralcie.
lola
6 lat temu
Dobra zmiana z panią szczerzącą protezę .
jola
6 lat temu
godna emerytura na stan dzisiejszy to 2500zł masa ludzi zyje za 1000zł i nie narzekaja najwiecej krzycza te osoby co maja lekkie stanowiska pracy i emerytury po 5000zł i dalej pracuja na tych samych stołkach dorabiajac -odbierajac ludziom młodym prace to te osoby powinne dac pole popisu młodym i szanse na lepsze stanowisko i i godne życie masz emeryture nie powino sie pracowac tylko odpoczywac poswiecic wiecej czasu na kościól modlitwe a nie zachłannosc
hmm
6 lat temu
Tylko gdzie jest wersja wiedźmina na Linuxa ?