Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

CUW PwC w Katowicach zwiększy zatrudnienie o 300 osób do 1700 do lipca 2018

1
Podziel się
CUW PwC w Katowicach zwiększy zatrudnienie o 300 osób do 1700 do lipca 2018
bCYPHYXp

Centrum Usług Wspólnych PwC (Service Delivery Center) w Katowicach do lipca 2018 r. ma zatrudniać w sumie 1 700 pracowników, co oznacza, że planuje rekrutację 300 osób, podała spółka. Aby sprostać planom rekrutacyjnym, firma wynajęła dodatkowe powierzchnie w kompleksie Silesia Business Park.

"PwC Service Delivery Center działa w Katowicach już od 8 lat. W tym czasie zbudowaliśmy silną markę na rynku lokalnym, świadcząc usługi w trzech niezależnych liniach serwisowych. W tym roku zatrudniliśmy ponad 500 nowych specjalistów, a w kolejnych miesiącach zamierzamy zrekrutować kolejne 300 osób. Pracujemy w 8 językach, nasze środowisko pracy jest zróżnicowane i dynamiczne. Oferujemy bardzo szeroki zakres możliwości rozwoju kariery zawodowej, zarówno dla studentów i absolwentów, ale również doświadczonych ekspertów w różnych specjalizacjach. Zapewniamy komfortowe warunki pracy oraz bogaty wachlarz świadczeń pozapłacowych" - powiedział dyrektor zarządzający Paweł Mleczko, cytowany w komunikacie.

"Miasto Katowice ulega dynamicznym zmianom, które można zaobserwować w wielu dziedzinach i na wielu płaszczyznach. Katowice są ważnym ośrodkiem gospodarczym Polski, rozwijającym się w oparciu o wiedzę, sektor usług i nowoczesne technologie. Cały czas podejmujemy zdecydowane kroki, aby stwarzać coraz to lepsze warunki do rozwoju biznesu w mieście. Inwestorzy dostrzegają niezaprzeczalny potencjał inwestycyjny Katowic i wiążą z nimi swoją biznesową przyszłość. PwC jest tego kolejnym już przykładem" - dodał prezydent Katowic Marcin Krupa.

bCYPHYXr

Firma PwC posiada 8 biur regionalnych: w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, świadcząc usługi z zakresu doradztwa biznesowego, doradztwa podatkowego i prawnego oraz audytu. W 2014 r. dodatkowo otworzyła Centrum Kompetencyjne w Gdańsku, a w 2016 r. Service Delivery Center (SDC) w Opolu. W sumie spółki PwC w Polsce zatrudniają prawie 4 500 osób.

bCYPHYXS
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
ekonomista
3 lata temu
biorą w wiekszości ukrow bo dopłaty maja 800ZL miesiecznie do kazdego.
Najnowsze komentarze (1)
ekonomista
3 lata temu
biorą w wiekszości ukrow bo dopłaty maja 800ZL miesiecznie do kazdego.