Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
25.07.2018 11:40

Dom Development wprowadził do oferty 319 lokali w Marina Mokotów w Warszawie

Dom Development rozpoczyna sprzedaż I etapu nowej odsłony inwestycji Marina Mokotów w Warszawie, w którym oferuje 215 apartamentów w dwóch budynkach apartamentowych oraz 91 apartamentów w dwóch rezydencjach. Łącznie z lokalami usługowymi I etap liczy 319 lokali, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Nowa Marina Mokotów to unikalny projekt Dom Development, nawiązujący do cieszącego się dużym uznaniem klientów konceptu Marina Mokotów, w ramach którego w latach 2003-2007 powstały nowoczesne budynki mieszkaniowe i domy willowe. Nasz nowy projekt zakłada w I etapie powstanie dwóch budynków rezydencjalnych i dwóch budynków apartamentowych" - powiedział prezes Jarosław Szanajca, cytowany w komunikacie.

Apartamenty nowej części Mariny Mokotów zlokalizowane będą u zbiegu ulic Racławickiej oraz Żwirki i Wigury. Docelowo na terenie nowej Mariny Mokotów powstanie ponad 750 lokali. Termin planowanego przekazania gotowych apartamentów I etapu to I połowa 2020 r. Generalnym wykonawcą jest Budimex, podano także.

"Nowa Marina Mokotów realizowana jest w oparciu o najnowsze rozwiązania w realizacji inwestycji mieszkaniowych - Building Information Modeling (BIM), dzięki któremu inwestor jak i generalny wykonawca może jeszcze sprawnej zarządzać procesem inwestycyjnym pod kątem realizacji harmonogramu oraz kosztów" - czytamy dalej.

Dom Development - jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz