Notowania

budownictwo
28.03.2017 11:43

Dom Development wprowadził do sprzedaży 113 lokali na Osiedlu Premium (aktual.)

Podziel się
Dodaj komentarz

Dom Development podał, że w dzisiejszej informacji dotyczącej Osiedla Premium chodziło o V etap inwestycji, a nie III etap, jak informowała pierwotnie spółka. Szczegółowe informacje dotyczące tego etapu (poza jego numerem) pozostają bez zmian.

Poniżej zaktualizowana wersja depeszy.

Warszawa, 28.03.2017 (ISBnews) - Dom Development rozpoczął sprzedaż V etapu Osiedla Premium w centrum Bemowa, poinformowała spółka. W kolejnym etapie budowy osiedla powstanie łącznie 113 lokali, a termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to październik 2019 r, podano także.

"Osiedle Premium to nowoczesna inwestycja, charakteryzująca się wysokiej jakości budownictwem. Jego ciekawa i przemyślana architektura doskonale wpisuje się w atmosferę i estetykę dzielnicy Bemowo. To miejsce idealne dla osób poszukujących komfortowego życia, wyciszenia i jednocześnie swobodnego dostępu do centrum miasta, oddalonego zaledwie o kilkadziesiąt minut komunikacją miejską" - powiedział prezes Jarosław Szanajca, cytowany w komunikacie.

W V etapie inwestycji w ofercie znajdzie się 109 mieszkań o metrażach od 33,8 m2 do 104,6 m2, z których każde będzie miało loggię, balkon lub taras, a lokale na parterze - wydzielone ogródki, w cenie mieszkania, podano również.

"Ceny za m2 kształtują się od 6900 do 9250 zł. W parterze budynków zaplanowano 4 lokale użytkowe" - czytamy także.

Łącznie na terenie Osiedla Premium znajdzie się około 1 000 lokali.

Dom Development - jeden z największym deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2016 r. spółka sprzedała 2 735 lokali wobec 2 383 rok wcześniej.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz