Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Dom Development wprowadził do sprzedaży 199 mieszkań w II etapie Osiedla Forma

0
Podziel się
Dom Development wprowadził do sprzedaży 199 mieszkań w II etapie Osiedla Forma
bEqjQyVx

Dom Development rozpoczął sprzedaż II etapu Osiedla Forma na rogu ul. Motorowej i Ostrobramskiej w Warszawie, poinformowała spółka. Termin planowanego przekazania 199 lokali to IV kwartał 2018 roku.

"Osiedle Forma charakteryzuje nowoczesny design i funkcjonalność. Ta inwestycja to kolejny dobry przykład rozwiązań, które stosujemy w naszych projektach. Dbamy o jakość i estetykę inwestycji. W tym celu stworzyliśmy niebanalną część wspólną osiedla, której charakteru dodają elementy sztuki. Dodatkowym atutem Osiedla Forma jest jego lokalizacja w pobliżu parków i akwenów wodnych oraz dostęp do rozbudowanej infrastruktury komunikacyjnej" - powiedział prezes Jarosław Szanajca, cytowany w komunikacie.

W drugim etapie powstanie łącznie 199 lokali w dwóch budynkach: 17-piętrowej dominancie oraz budynku o kaskadowej wysokości 6 i 8 pięter. Docelowo na osiedlu zaplanowano blisko 510 lokali. Za projekt II etapu odpowiada HRA Architekci, a generalnym wykonawcą jest Unibep, podano także.

bEqjQyVz

"W drugim etapie w dwóch budynkach zaplanowano 192 przestronne i funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 30 m2 do 86 m2 oraz 7 lokali usługowych. Ceny za m2 kształtują się od 6 990 zł do 9 590 zł" - czytamy w komunikacie.

Dom Development - jeden z największym deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2016 r. spółka sprzedała 2 735 lokali wobec 2 383 rok wcześniej.

bEqjQyWa
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)