Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dom Maklerski mBanku wejdzie w struktury mBanku i zmieni nazwę oraz logo

0
Podziel się:

Logo mBanku zastąpi także znak graficzny spółki, który może być prezentowany w różnych wersjach kolorystycznych.

Dom Maklerski mBanku wejdzie w struktury mBanku i zmieni nazwę oraz logo
(Lukasz Piecyk/REPORTER)

Dom Maklerski mBanku zostanie włączony w struktury mBanku na przełomie maja i czerwca. Instytucja podaje, że zmiana ma charakter formalny i dotyczyć będzie m.in. nazwy i logo.

"Na przełomie maja i czerwca tego roku Dom Maklerski mBanku S.A, który jest podmiotem wykonującym zlecenia w ramach usługi eMakler zostanie włączony w struktury mBanku" - czytamy w komunikacie przesłanym przez bank do klientów.

Zmiana ma charakter formalny i nie wymaga podpisywania żadnych dokumentów, w tym umów czy pełnomocnictw. Dodano, że usługa eMakler prowadzona będzie na tych samych warunkach

Według informacji, zmodyfikowana zostanie nazwa i logo: nazwa Dom Maklerski mBanku oraz jej skrót mDM nadal będzie używana m.in. na stronie informacyjnej oraz w materiałach marketingowych. Zmianie ulegnie natomiast firma świadcząca usługi maklerskie - przed włączeniem jest to Dom Maklerski mBanku S.A., po włączeniu będzie to mBank S.A.

"Logo mBanku zastąpi także znak graficzny spółki, który może być prezentowany w różnych wersjach kolorystycznych oraz z różnymi ikonami, często z dopiskiem Dom Maklerski" - wskazano także.

mBank (dawniej BRE Bank) należy do czołówki uniwersalnych banków komercyjnych w Polsce. Strategicznym akcjonariuszem mBanku jest niemiecki Commerzbank. Bank jest notowany na GPW w 1992 roku. Aktywa razem banku wyniosły 123,52 mld zł na koniec 2015 roku.

Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)