Notowania

Przejdź na
budownictwo
08.02.2017 12:28

Echo Investment wprowadziło do oferty 169 mieszkań w Poznaniu

Podziel się
Dodaj komentarz

Echo Investment uruchomiło przedsprzedaż mieszkań w ramach nowej poznańskiej inwestycji - Osiedla Perspektywa, poinformowała spółka. Pierwszy etap inwestycji przy ul. Sielawy to 169 mieszkań o pow. od 30 do 95 m2. zaprojektowanych w 4 budynkach, podano również.

"Mieszkania na Osiedlu Perspektywa są już dostępne w ramach przedsprzedaży, którą połączyliśmy również z nowy etapem Osiedla Jaśminowego. Lokale w obu tych inwestycjach spełniają wymagania programu MDM. Warto się pospieszyć, bowiem z rządowego wsparcia w tym roku pozostało niecałe 20 mln zł. To ostatni moment, aby skorzystać z programu i zyskać nawet do 100 tyś zł. Szczególne korzyści program przewiduje dla rodzin z trójką dzieci i więcej, gdzie zniesiony został limit wieku czy ograniczenie w postaci posiadanej nieruchomości" - powiedział dyrektor sprzedaży Dawid Wrona, cytowany w komunikacie.

Osiedle Perspektywa jest położone w północnej części Poznania w dzielnicy Naramowice, podano również.

Echo Investment sprzedało w 2016 roku 925 mieszkań, o 334 lokale więcej niż w 2015 roku.

Echo Investment jest notowane na GPW od 1996 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki sięgnęły 586 mln zł w 2015 r. Od 2015 roku Echo jest częścią grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz