Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
30.05.2017 08:24

Echo Investment zakończy budowę blisko 980 mieszkań w 2017 r.

Podziel się
Dodaj komentarz

Echo Investment zakłada, że do końca roku zakończy budowę blisko 980 mieszkań i zacznie projekty mieszkaniowe i biurowe o łącznej powierzchni 130 tys. m2, poinformował prezes Nicklas Lindberg.

"W całym 2017 r. spodziewamy się zakończenia budowy projektów mieszkaniowych z blisko 980 mieszkaniami, co pokazuje że większość tegorocznych przychodów i zysków z segmentu mieszkaniowego jest jeszcze przed nami" - napisał Lindberg w liście do akcjonariuszy.

"W całym 2017 r. Echo Investment planuje zacząć projekty mieszkaniowe i biurowe, których łączna powierzchnia sprzedaży lub najmu wynosi ponad 130 tys. m2 - w tym kolejne budynki w naszym sztandarowym projekcie Browary Warszawskie" - wskazał także prezes.

W drugiej połowie roku spółka planuje rozpocząć prace nad kolejnym wielofunkcyjnym projektem w Warszawie przy ul. Beethovena.

Echo Investment jest deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych oraz budownictwie biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2015 roku jest częścią grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz