Notowania

budownictwo
14-02-2018 (12:23)

Echo zrealizuje inwestycję wielofunkcyjną Moje Miejsce w Warszawie

Echo Investment planuje realizację inwestycji wielofunkcyjnej Moje Miejsce w Warszawie, obejmującej 29,3 tys. m2 biur i 244 mieszkania, poinformowali członkowie zarządu. Budowa i sprzedaż mieszkań ma ruszyć w maju br., pierwsze biura mają zostać oddane w marcu 2019 r.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Na chwilę obecną przewidujemy pierwszy budynek [biurowy] z dostarczeniem w marcu 2019 r., drugi rozpoczniemy po ukończeniu pierwszego, z terminem dostarczenia niespełna 12 miesięcy później" - powiedział członek zarządu Rafał Mazurczak podczas konferencji prasowej.

"Budowa [części mieszkaniowej] i myślę, że sprzedaż jednocześnie, rusza w maju" - dodał członek zarządu Waldemar Olbryk. Oddanie części mieszkaniowej jest przewidziane po 22 miesiącach.

Funkcja biurowa obejmie dwa budynki na łącznie 29,3 tys m2, natomiast mieszkaniowa 244 lokale w 5 budynkach, poinformowali także przedstawiciele Echo.

Inwestycja zlokalizowana będzie w rejonie ulic Witosa i Beethovena.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz