Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Erbud ma umowę na przebudowę hotelu w Międzyzdrojach za 25,2 mln zł netto

0
Podziel się:
Erbud ma umowę na przebudowę hotelu w Międzyzdrojach za 25,2 mln zł netto

Erbud zawarł umowę na wykonanie robót budowlanych w zakresie rozbudowa, nadbudowa i przebudowa istniejących budynków wraz z zagospodarowaniem terenu przy ul. Zdrojowej 9 w Międzyzdrojach za 25,2 mln zł netto, poinformowała spółka.

"Zakres prac: rozbiórka budynku istniejącego Trofana Active, budowa nowego budynku hotelowego, wykonanie przyłączy wodkan, gazowych, wykonanie elementów zagospodarowania terenu; projekt budowlany po stronie inwestora, projekt wykonawczy po stronie GW wartość 25 200 000 netto zł" - czytamy w komunikacie.

Zakończenie robót przewidziano na 30 czerwca 2019 r., podano także.

Powierzchnia użytkowa hotelu po przebudowie wyniesie 3,7 tys. m2, a kubatura - ponad 16 tys. m3.

Trofana Active to siódmy realizowany obiekt hotelowy w portfelu Erbud - poza m.in. Hampton by Hilton w Gdańsku oraz Four Points by Sheraton w Warszawie. Latem bieżącego roku Erbud ukończył budowę hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2016 r. miała 1,79 mld zł skonsolidowanych przychodów.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)