Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Erbud ma umowę na rozbudowę szpitala w Krakowie za 28,8 mln zł

0
Podziel się:

Erbud podpisał znaczącą umowę na roboty budowlane z Krakowskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii w Krakowie, podała spółka. Wartość kontraktu wynosi 23,43 mln zł netto / 28,82 mln zł brutto.

Erbud ma umowę na rozbudowę szpitala w Krakowie za 28,8 mln zł

Przedmiotem kontraktu jest "rozbudowa istniejącego obiektu szpitalnego - budynek nr 2 o obiekt dla potrzeb bloku operacyjnego, oddziału anestezjologii i intensywnej terapii, pracowni RTG, gabinetu USG, gabinetu densytometrii oraz centralnej sterylizacji wraz z funkcjami towarzyszącymi i zagospodarowaniem terenu oraz przebudowa pomieszczeń po pracowni RTG, izbie przyjęć, sekretariacie medycznym zlokalizowanych na parterze budynku nr 2 oraz sal chorych, w tym izolatkę, zlokalizowanych na I piętrze budynku nr 2 na działce nr 228/2 obr. 9 Krowodrza, al. Modrzewiowa 22 w Krakowie" - czytamy w komunikacie.

Terminy realizacji - do 30 września 2019 r., podano również.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży (razem) sięgnęły 1,8 mld zł w 2017 r.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)