Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Fadesa Polnord wprowadza do sprzedaży 83 lokale w inwestycji we Wrocławiu

0
Podziel się:
Fadesa Polnord wprowadza do sprzedaży 83 lokale w inwestycji we Wrocławiu

Fadesa Polnord - spółka stowarzyszona, wchodząca w skład grupy Polnord - rozpoczyna sprzedaż 83 apartamentów w ramach kolejnego etapu inwestycji Apartamenty Innova we Wrocławiu, podała spółka.

"Koncentrujemy się na realizacji strategii grupy, która zakłada zwiększenie wolumenu realizowanych inwestycji. W zeszłym miesiącu zaproponowaliśmy zupełnie nowy, prestiżowy projekt Studio Morena w Gdańsku, obecnie, poprzez naszą spółkę stowarzyszoną, poszerzamy ofertę o atrakcyjne apartamenty we Wrocławiu. Do końca roku grupa Polnord planuje wprowadzić na rynek 11 inwestycji, łącznie na ok. 1 450 lokali" - powiedział prezes Dariusz Krawczyk, cytowany w komunikacie.

Apartamenty Innova III stanowią kontynuację inwestycji powstającej w pobliżu ukończonych już nowoczesnych zespołów mieszkaniowych - Osiedla Innova i Osiedla Moderno. W ramach inwestycji powstaną dwa 17-piętrowe apartamentowce z całkowitą liczbą 211 mieszkań o powierzchniach od 33 do 120 m2, a także infrastrukturą techniczną, drogami wewnętrznymi, parkingiem na rowery oraz terenami zielonymi. Inwestycja obejmuje lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, podano także.

Ceny mieszkań rozpoczynają się od 6 097 zł za m2. Termin zakończenia prac pierwszego budynku planowany jest na marzec, a drugiego - na maj 2019 roku.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Polnord realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)