Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Galeria Północna w Warszawie. Jakie sklepy tam się znajdą?

0
Podziel się:

Globe Trade Centre ma już umowy wynajmu na około 50 proc. powierzchni.

Galeria Północna w Warszawie. Jakie sklepy tam się znajdą?
(GTC)

Globe Trade Centre ma już umowy wynajmu na około 50 proc. powierzchni Galerii Północnej w Warszawie. Jej otwarcie planowane jest na 2017 rok.

- Mamy zabezpieczone umowy najmu na około 50 proc. powierzchni. Zakładamy, że na dzień otwarcia będziemy wynajęci w 100 proc. - powiedział Jacek Wachowicz, szef działu inwestycji w GTC, podczas konferencji prasowej z okazji wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Galerii.

- Mamy już kotwicznych, głównych najemców, którzy determinują układ galerii - dodał.

Powiedział także, że spółka pracuje obecnie nad umowami najmu z "nowymi, ciekawymi brandami, których nie ma jeszcze w Polsce". Galeria Północna przyciągnęła do tej pory takich najemców, jak m.in. sieć kinowa Cinema City, LPP Group, Carrefour, H&M.

Galeria Północna będzie obejmowała 64 tys. m2 powierzchni handlowej z 250 sklepami i placówkami usługowymi. Otwarcie Galerii zaplanowane jest na drugi kwartał 2017 roku.

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem w regionie CEE i SEE, obecnie działa w Polsce, Rumunii, Chorwacji, Serbii, Bułgarii, Czechach, Rosji, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie.

giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)