Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
finanse
12.10.2017 09:21

Ghelamco pozyskało 221 mln euro finansowania na budowę The Warsaw HUB

Podziel się
Dodaj komentarz

Ghelamco pozyskało kredyt budowlany na realizację projektu The Warsaw HUB, poinformowała spółka. Pożyczki w wysokości 221 mln euro udzieliło konsorcjum pięciu banków: Banku Zachodniego WBK, Pekao, PKO BP, Raiffeisen Bank Polska oraz Banku BGŻ BNP Paribas.

"Cieszymy się, że po raz kolejny Ghelamco zdobyło zaufanie wiodących w Polsce banków. Pozyskanie tak dużego finansowania bankowego na budowę The Warsaw HUB potwierdza stabilność dewelopera i świadczy o atrakcyjności projektu" - powiedział dyrektor finansowy i członek zarządu spółek grupy Ghelamco w Polsce Jarosław Jukiel, cytowany w komunikacie.

The Warsaw HUB powstaje przy rondzie Daszyńskiego na warszawskiej Woli, u zbiegu ulic Towarowej i Prostej. Kompleks będzie się składał z trzech wysokościowców: 86-metrowego budynku hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych. Wszystkie te obiekty połączy wspólna pięciokondygnacyjna podstawa, która stworzy wielkomiejską pierzeję ulicy Towarowej, podano również.

"The Warsaw HUB już teraz cieszy się niezwykłym zainteresowaniem najemców. Pozyskanie finansowania na budowę daje najemcom dodatkową gwarancję stabilności inwestycji. Już wkrótce będziemy mogli ogłosić pierwszych najemców, który wybrali The Warsaw HUB" - dodał dyrektor handlowy i rozwoju, członek zarządu spółek grupy Ghelamco w Polsce Jarosław Zagórski.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych.

Tagi: finanse, bankowość, budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz